Videx GSM kit 2 abonenti

Tootja: Videx
Mudel: 4K-2S/GSM
Saadavus: Ettetellimisel

GSM fonoluku süsteem: • Autonoomne • Tasapindadele paigaldatav • Nõuab vaid SIM-kaarti • Sisaldab uksepaneeli, toiteplokki ja antenni

-+

Esita selle toote kohta küsimus

Videx GSM kit 2 abonenti

GSM fonoluku süsteem:

Autonoomne

Tasapindadele paigaldatav

Nõuab vaid SIM-kaarti

Sisaldab uksepaneeli, toiteplokki ja antenni


Videx Security GSM fonoluku süsteemid suudavad nüüd hallata kuni 1000 korterit, ent sobivad ka vaid ühel kinnisvarapinnal kasutamiseks. Süsteemid on saadaval nii vandaalikindlas kui ka populaarse 4000 Seeria versioonis ning nii standardses kui ka digitaalse klahvistiku/LCD ekraaniga formaadis. Need süsteemid tagavad kasutajale täieliku ülevaate ning on tõeliselt juhtmevabad juurdepääsu kontrollimise lahendused. Süsteemid kasutavad mobiilsidetehnoloogiat, mille kaudu toimub kommunikatsioon ja uste ning automaatsete väravate juhtimine. 

Nii GSM komplektid kui süsteemid on saadaval 1-50 helistamisklahviga või digitaalse klahvistiku ja LCD ekraaniga. Nende abil saab helistada mistahes laua- või mobiiltelefonile, võimaldades telefoni kaudu vestelda ning avada ust või väravat. Süsteemid sobivad ideaalselt kasutamiseks väravasüsteemidel ja kõrvalistel objektidel, kuna telefonisidekaableid ei ole vaja.

Videx’I standardsele GSM intercom süsteemile on nüüd lisatud mitmeid uusi funktsioone. Kõige uuem versioon sisaldab võimalust soovitud kellaaegadel kõnesid suunata või välja lülitada, hääletut režiimi telefoninumbri valimisel täiendava turvalisuse tagamiseks, ning ümbersuunamisi helistamisklahvidel - kuni viis suunamist kuni kümne nupuga paneelidel.

Standardversiooni kuulub sisend, mis võimaldab teha kindlaks, kas uks või värav on avatud või suletud. Lisaks on olemas sissehelistamise funktsioon, mis võimaldab helistades avada ukse või värava ilma kõnetasuta. See funktsioon toetab kuni 250 sissehelistamisnumbrit standardsüsteemide puhul ja 2000 numbrit digitaalsete süsteemide puhul.

Olenevalt versioonist on seadet võimalik programmeerida SMSi, PC (USB-ühenduse vahendusel), sissehelistamise (kasutades DTMF signaale) ning esipaneeli klaviatuuri ja ekraani kaudu. Seade sisaldab lõpptarbijale mitmeid kasulikke omadusi, sealhulgas võimalust sissehelistamise abil klahvistiku mikrofoni sisse lülitada ja väravat või ust avada, SMSi teel saldopäringut sooritada, väravat või ust lukust lahti teha, signaali tugevust kontrollida, ning lisaks palju muid valikuid.


Lisa arvamus

Märkus: HTML kood ei ole lubatud!
    Halb           Hea

Hiljuti vaadatud

Kontakt

Meie asukoht

Tartu maantee 80H
Tallinn
Estonia
10112
2 Korrus

+372 66 11 774

E-R 09:00 - 17:00
L,P - Suletud